Pobyty a balíčky

Pobyty a balíčky

Spojte sa s prírodou. Doprajte si jedinečný oddych v lone tatranskej prírody.

Akciové balíčky

Wellness rodinný pobyt
25.01.- 01.04.2024

Doprajte si wellness pobyt s celou rodinou. V cene pobytu na vás čaká ubytovanie, dieťa do 5,99 rokov na prístelke grátis, vstup do suchej a infra sauny na 30 minút a mnoho ďalšieho. Uživájte si relax pod Kriváňom a ubytujte sa v komfortných izbách. 

Bootstrap Themes

Letný rodinný pobyt
14.6.- 30.9.2024

Letné pobyty pre celú rodinu pod Kriváňom. Ubytujte sa v krásnych drevených chatách alebo v komfortných izbách. V cene pobytu sú zahrnuté aj chutné raňajky, ubytovanie pre dieťa do 5,99 rokov na prístelke grátis. Chyťte si chutnú rybu v našom jazierku a my vám ju pripravíme priamo na tanier podľa vášho želania. Čaká na vás aj veľké detské ihrisko a množstvo tatranských aktivít (turistika, elektrobicykle) v okolí.

Bootstrap Themes

Sezónne pobyty

Zimné pobyty
08.01.- 09.03.2024

Doprajte si zimnú dovolenku v obklopení krásnej tatranskej prírody a zažite množstvo zábavných zimných aktivít. Pre viac súkromia a priestoru sa môžete ubytovať v krásnych drevených chatách alebo v komfortných izbách. 

Bootstrap Themes

Veľkonočné pobyty
28.03.- 02.04.2024

Veľká noc bez zhonov, stresov a príprav. Strávte ju v lone tatranskej prírody aktívne jarnou lyžovačkou alebo oddychom vo wellness a prechádzkami v okolí. Pre viac súkromia sa môžete ubytovať v krásnych drevených chatách alebo v komfortných izbách. 

Bootstrap Themes

Jarné pobyty
10.03.- 13.06.2024

Strávte jarné pobyty v horskom prostredí. Vydajte sa do tatranských dolín na e-bikoch alebo si užite relax v privátnom wellness. Vybete si ubytovanie v krásnych drevených chatách alebo v komfortných izbách. 

Bootstrap Themes

Letné pobyty
14.6.- 15.9.2024

Najobľúbenejšie letné pobyty plné aktivít pre celú rodinu. Čaká na vás množstvo aktivít, chutná tradičná kuchyňa, detské ihrisko, vysokohorská turistika a mnoho ďalšieho. Pre viac súkromia sa môžete ubytovať v krásnych drevených chatách alebo v komfortných izbách. 

Bootstrap Themes
Popis obrázka

podbanske rezort ubytovanie tatry

ubytovanie tatry podbanske

Ako stráviť zimný pobyt v Tatrách?
Aktivity v okolí


Obohaťte si pobyt v Tatrách o nezabudnuteľné zážitky. Vyskúšajte psie záprahy alebo vyrazte na snežnice pod majestátny Kriváň.